Toimitus 4,90€    |    Oma tili        |    Toivelista
Ale

AYUNCHE | Derma Calming Serum

Alkuperäinen hinta oli: 45,90€.Nykyinen hinta on: 22,95€.

Hiuspohjaa ja hiuksia tehokosteuttava seerumi, joka rauhoittaa ja vahvistaa hiuspohjan ihon suojamuuria. Vegaaninen.

Varastossa

Lahja! 🎁 Kun ostat yli 20€:lla saat kaupan päälle Holika Holika Aloe 99% Soothing Gelin 55 ml (arvo 5,45€). Voimassa 13.9. saakka, tai niin kauan kuin lahjoja riittää.
🎁 KAUPAN PÄÄLLE! Osta yli 40€:lla ja saat Holika Holika Shell Glow Highlighterin kaupan päälle (arvo 29,90€). Voimassa 13.9. saakka, tai niin kauan kuin lahjoja riittää.

Alin hinta viimeisen 30 päivän sisällä: 22,95.

✓ Suomen ensimmäinen korealaisen kosmetiikan verkkokauppa.
✓ Myymälämme palvelee Helsingin Kampissa.
✓ Nopea toimitus ja näytteitä jokaisen tilauksen mukana.
Tuotetunnus (SKU): AY-09 Osastot: , , , , , , Avainsanat tuotteelle , , , , , , ,

Kuvaus

AYUNCHE Derma Calming Serum

HiuspohjaseerumiAYUNCHE Derma Calming Serum

 

AYUNCHE Derma Calming Serum on hiuspohjaa ja hiuksia tehokosteuttava seerumi, joka samalla helpottaa päänahan kutinaa ja hilseilyä. Seerumi rauhoittaa herkkää hiuspohjaa ja vahvistaa sen suojamuuria. Kevyt ja helposti levitettävä koostumus imeytyy nopeasti, joten sitä voi käyttää milloin vain ilman raskasta tunnetta hiuksissa tai hiuspohjassa. Sopii kaikille hiustyypeille, etenkin kuiville hiuksille ja hiuspohjalle.

Seerumin keskeisimmät hyödyt

  • 50,9% kamomillauutetta sisältävä koostumus syväkosteuttaa hiuspohjaa tarjoten virkistävän tunteen
  • Madecassoside, hyaluronihappo, pantenoli ja keramidit rauhoittavat ja vahvistavat hiuspohjan ihon suojamuuria
  • Tuote on pakattu suihkepulloon, mikä tekee siitä helppokäyttöisen
  • Seerumissa on rauhoittava ja mieto, hennon kukkainen ja yrttinen tuoksu

 

Käyttö

Suihkuta sopiva määrä tuotetta koko hiuspohjaan tai niille alueille, jotka erityisesti tarvitsevat kosteutusta ja rauhoitusta. Hiero varovasti sormenpäillä parantaaksesi tuotteen imeytymistä. Voit käyttää tuotetta myös hiusten pituuksiin.

Ainesosat

Chamomilla Recutita Flower Water, Aqua(Water), Alcohol Denat., Butylene Glycol, Polyglyceryl-10 Laurate, 1,2-Hexanediol, Betaine, Panthenol, Xylitol, Caprylyl Glycol, Parfum, Ethylhexylglycerin, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Disodium EDTA, Glycerin, Camellia Japonica Seed Oil, Madecassoside, Propanediol, Ceramide NP, Sodium Hyaluronate, Hydrogenated Lecithin, Phytosphingosine, Tocopherol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hyaluronic Acid, Sodium Acetylated Hyaluronate

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “AYUNCHE | Derma Calming Serum”

Saatat myös pitää...

  • hiussuihkeA'Pieu Raspberry Vinegar Hair Mist

    A’Pieu | Raspberry Vinegar Hair Mist

    0 5:stä
    16,90
  • AYUNCHE Rebalancing SerumAYUNCHE Rebalancing Serum

    AYUNCHE | Rebalancing Serum

    0 5:stä
    45,90
  • –30% Lador | Perfect Hair Fill-Up 150 ml

    Lador | Perfect Hair Fill-Up 150 ml

    0 5:stä
    Alkuperäinen hinta oli: 21,90€.Nykyinen hinta on: 21,90€. 15,33
AYUNCHE Derma Calming Serum

–50%

AYUNCHE | Derma Calming Serum
Alkuperäinen hinta oli: 45,90€.Nykyinen hinta on: 22,95€.